%100 Orijinal • KARGO BEDAVA • Vade Farksız 5 Taksit
Tory Burch Saatler

Amerikalı moda devi Tory Burch’ün kendi isminden yarattığı modern ve şık markası kıyafet ve aksesuarlarından sonra İsviçre’de üretilen sofistike saatleriyle de saat dünyasında yerini aldı.

Seyahatlerden, vintage mücevherlerden ve sanattan ilham alınarak yaratılan Tory Burch saat koleksiyonunun modelleri, isimlerini Tory’nin aile üyelerinden alıyor. Yedi ayrı ana model altında toplanan saat koleksiyonu, dekoratif süslemelerle, eşsiz geometrik detaylarla, Saffiano derisi ve çift ‘T’ harfinden tasarlanan klasik Tory Burch logosuyla dizayn edildi.

Her sezon koleksiyona eklenen yeni modellerle sürekli yeniliğini koruyan ve modayı saatlerine adapte eden Tory Burch saatler, İsviçre’de üretilirken, tasarım detayları ve sağlamlıklarıyla da hem şık hem kullanışlı bir aksesuar olarak ön plana çıkmaktadırlar.

Geniş bir renk yelpazesinde yer alan deri kayışlarının yanı sıra, geometrik şekillerden oluşan ve desenlere sahip sarı altın ve çelik renk bileziklere de Tory Burch saatlerde sıklıkla karşılaşılmaktadır. Özellikle kare ve dikdörtgen kasaya sahip modelleri vintage modayı saatlerle buluşturmaktadır.

Klasik, eklektik, renkli ve kusursuz İsviçre sanatkarlığından gelen Tory Burch saatler şıklığına önem veren bayanların favori saati olacaktır.

Tory Burch Saatler

Seçiminizle eşleşen ürün yok.