%100 Orijinal • 500 TL Üzeri Ücretsiz Kargo • Vade Farksız 3 Taksit
Young Sterna
Young Sterna
Young Sterna Saatler

Türkiye distribütörlüğü Saat&Saat tarafından yürütülen Young Sterna markası, genç ve dinamik modelleriyle olduğu kadar dayanıklılığıyla da dikkat çekiyor. Seul ve Hong Kong merkezli Young Sterna, adını dünyadaki en güçlü ve dayanıklı kuşlardan biri olan tepeli sumru yavrusundan alıyor.


2013 yılında markanın kurucusu Bay LAI, Seul'de siyah başlı beyaz bir kuşun 10 metre yüksekliğinde bir uçurumun tepesinde bir yuva inşa ettiğini, yavrularının hayatta kalmasını sağlamak için her gün şehrin üzerinde uçarak tepeyle deniz arasında mekik dokuduğunu fark etti. LAI bu kuştan ilham alarak genç neslin daha fazla spor yapmasını ve farklı aktivitelere katılmasını teşvik etmek amacıyla son derece dayanıklı ve şık bir saat markası yaratmaya karar verdi. 2014’te ise 30 yılı aşkın saat tasarım ve üretim tecrübesi olan Hong Kong Precision Watch Company ile birlikte Young Sterna kurdu.


Gençlere “Yeni nesil karizmatik, benzersiz ve en önemlisi güçlü ve dayanıklı olmalıdır. Herkesin kendine has bir yeteneği vardır ve gerçek dünyada hayatta kalmak için kendi yöntemini bulması gerekir. Her insan başarısızlık, hayal kırıklığı ve kazalar yaşasa da deneyimlerinden ders çıkarmalı ve büyümelidir. Kendilerinden başka hiç kimse onlara hayatı öğretemez” mesajıyla seslenen Youngs Sterna, koleksiyonundaki üstün özelliklere sahip seçkin tasarımlarla tüm dikkatleri üzerine topluyor.