%100 Orijinal • 500 TL Üzeri Ücretsiz Kargo • Vade Farksız 3 Taksit
Emporio Armani Swiss Made
Emporio Armani Swiss Made
Emporio Armani Swiss Made Saatler

Her zaman geleneksel ile yenilikçi tasarımın birleşimine inanan, bütün kariyerini bu konsept üzerine kuran Giorgio Armani, Emporio Armani Swiss Made saatlerin yaratılmasında da bu fikirden yola çıkar.

1930 ve 1940’lı yılların çağdaş ve modası geçmeyen tasarımlarından ilham alınarak, en iyi İsviçre saat teknolojisi ve hassasiyetiyle harmanlanan Emporio Armani Swiss Made saatler en iyi İsviçre materyalleriyle üretilmiş, zarif ve eşsiz tasarımlarıyla, detayların ön planda olduğu güvenilir saatlerdir. Saffiano, krokodil, kertenkele gibi hakiki deri kayışın yanı sıra tamamen el işçiliğiyle bir araya getirilen çelik baklalı kordonlar, anti refle ve bombeli safir camın yer aldığı kadranlar, bayan saat modellerinde yer alan pırlanta kullanımları, pilli ve otomatik makine alternatifleriyle Emporio Armani Swiss Made saatler, geçmişe saygı duyan ve geleceği içinde barındıran, modernlik ve Armani’nin alışılmış sofistike saat tasarımlarının birleşimidir.

Milano’da tasarlanan, İsviçre’de üretilen Emporio Armani Swiss Made saatler, şıklığına ve kaliteye önem veren bay ve bayan saatleri olarak, ister gündüz ister gece kullanılabilecek değerli ve vazgeçilmez aksesuarlar arasına girecektir. İsviçre saat yapımı hassasiyetiyle 21.yüzyıl teknolojisini içinde barındıran saatler, efsanevi İtalyan tasarımı ve İsviçre saat yapımı ustalığının mükemmel bir birleşimidir.