%100 Orijinal • 500 TL Üzeri Ücretsiz Kargo • Vade Farksız 3 Taksit
U.S Polo Assn. Connect
U.S Polo Assn. Connect
U.S. Polo Assn. Connect Saatler

U.S. Polo Assn., 130 yıllık tarihini teknolojiyle buluşturuyor, zengin tasarım dili ve ürün yelpazesine giyilebilir teknoloji özellikleriyle donatılan U.S. Polo Assn. Connect akıllı saatleri ekliyor. Çağın ruhunu yakalayan teknoloji akıllı niteliklerle birleşerek bileğinizde yerini almak için hazır!


Nitelikli tasarımlar sunarken zarafeti de elden bırakmayan U.S. Polo Assn. Connect; renk ve tasarıma göre geniş yelpaze sunmayı ihmal etmiyor. Gereksinimleriniz ve estetik beklentiniz doğrultusunda size özel olanı deneyimleyin!


U.S. Polo Assn. Connect ile Çağın Ruhunu Hisset!


Teknolojiyi ve geleceği tarzına yansıtmak isteyenlerin özgün markası U.S. Polo Assn. Connect. akıllı saat modellerinin zarif tasarımları ile zamanın kontrolü sizin hükmünüzde! Gelenekseli en yenilikçi haliyle yaşayın. Yüzyılı aşkın mazinin ruhunu tasarımların çok yönlü akıllı nitelikleriyle derinden hissedin.


Farklı işletim sistemleriyle uyum içinde çalışan modelleri, mobil cihazlarınızla eşleştirerek dijital dünyanın ruhunu hissetmeye başlayın. BT5.0 niteliğiyle cebinizdeki cihazla etkileşimin yolunu açarak bileğinizde tam donanımlı tasarımın aktifleşmesini sağlayın. Dokunmatik ekran niteliği sayesinde yumuşak dokunuşlarla eylemlere yön verin.


Spordan sağlığa, hobilerden temel gereksinimlere birçok eylemi akıllı niteliklerle hissetmenin bilincine varın. Kalp atışı hızı ölçme, kan basıncı tespiti, kandaki oksijen seviyesini belirleme gibi temel hayati fonksiyonları şekillendirebilecek sağlık işlemlerini U.S. Polo Assn. saat erkek ve kadın modelleriyle pratik olarak gerçekleştirme fırsatı yakalayın.


Basketbol, futbol, yürüyüş, koşu fark etmeksizin değişken alanlara yönelik antrenman rutinlerini takip edin. Fotoğraf çekme, müzik açıp kapatma gibi niteliklerle hobilerinizi birkaç dokunuşla gerçekleştirme fırsatı yakalayın. Alarm, hareket anımsatıcısı gibi donanımlarla temel gereksinimlerinizi gerçekleşmede bir yardımcının ruhunu daima hissedin.


U.S. Polo Assn. Connect ile Kendine Has Olanı Fark Et!


U.S. Polo Assn. sporunun asil ve klasik geleneğini bu defa teknoloji ile birleştiren marka; sizlere şehir yaşamının enerjisini hem klasik hem sportif moda anlayışında sunuyor. Bu şıklığı kendinize has niteliklerle deneyimlemeniz amacıyla vücut yapınız ve estetik değerleriniz doğrultusunda seçim yapabilmenizi model çeşitliliğiyle kolaylaştırıyor.

U.S. Polo Assn. erkek saatleri siyahtan laciverte, beyazdan pembeye, kırmızdan yeşile geniş renk seçeneğini sizlerle buluşuyor. Kendinize has stili yaratmanız amacıyla modellerde renk dağılımına özen gösteriyor. U.S. Polo Assn. saat kadın saatlerinde de çeşitlilikten yararlanmanız mümkün.


Dijital dünyanın ruhunu yaşamla buluşturma amacıyla farklı yapı seçenekleriyle tanışmanıza olanak tanıyor. Dikdörtgen ve yuvarlak şekillerden yola çıkan özgün detayları modellerde ustalıkla sunuyor. U.S. Polo Assn. erkek kol saati tasarımlarıyla bileğinizde nasıl bir hissiyat yaşamanız gerektiğine kendiniz karar vermeniz mümkün.


U.S. Polo Assn. Connect Modelleriyle Uygun Deneyime Adım At!


Akıllı nitelikleri şık tasarımların gövdesine sığdıran U.S. Polo Assn. Connect, bütünüyle özelleştirilmiş hizmet almanızı destekliyor. Türkçe’den İngilizce’ye, Almanca’dan Çince’ye birçok dil seçeneğini tasarımlarda öne çıkarıyor. Bu dil seçenekleri arasından size uygun olanı pratik olarak seçip deneyimi özelleştirmenizi mümkün kılıyor.


24 saat boyunca zamanı dijital ekran görünümü sayesinde net olarak hissetmenizi mümkün kılıp geliştirilmiş kronometre, alarm, takvim nitelikleri sayesinde gün içi planlamalar yapmanızı kolaylaştırıyor. Modellerde öne çıkardığı IP67, IP68 su geçirmezlik seviyeleriyle toz ve su etkilerini minimum düzeyde hissetmenize yardımcı oluyor.


Saatlerin kasa, kordon ve kadran yapılarında farklı dayanıklı materyallerle birlikte kalınlık ve uzunluk seçeneklerini öne çıkarıyor. Kullanılan materyal türü ve miktarı, nitelik çeşitliliği çerçevesinde şekillenen U.S. Polo Assn. saat fiyatları arasından seçim yaparak akıllı zaman ruhunu kendinize özel olarak hissetmenizi her daim kolaylaştırıyor.