%100 Orijinal • 500 TL Üzeri Ücretsiz Kargo • Vade Farksız 3 Taksit
Ebel
Ebel
Ebel Saatler

Güzelliğin ve zarafetin işlevsellikle buluştuğu noktada İsviçre yapımı EBEL saatler elegan duruşunuzu daha görkemli bir hale ulaştıracak. İkonik tasarımları siz her nerede olursanız olun her anınızı kusursuz bir görünümle tamamlamanızı sağlayacak.

1911 yılında İsviçre’de Eugène Blum ve Alice Lévy çifti tarafından kurulan EBEL’in hikayesi birbirine aşık bir çiftin karakterlerini ve bakış açılarını harmanlayarak yarattıkları vizyon ile tasarlanan zamansız modelleriyle yüzyılı aşkın bir süredir devam ediyor. İkonik modelleri ve yeni koleksiyonlarıyla saat tutkunlarının ilgisini çeken EBEL; quartz ve otomatik mekanizmaların kullanımındaki ustalığın, sportif tasarımlar ve ışıltılı dokunuşlar ile olan mükemmel uyumuyla lüksü paha biçilemez bir şekilde hissettiriyor.

EBEL kadın ve erkek saatlerini özel kılan detaylar, bileziğindeki ve kasa tasarımındaki imza çizgiler… Bu özel detaylar ile kadranını okuma ihtiyacı duymadan EBEL saatleri ilk bakışta tanıyabilirsiniz.

EBEL; lüksü seven, güçlü ve modern tavrın şıklığını yaşamak isteyenler için harika bir tercih. EBEL WATCHES saatvesaat.com.tr’de ve seçili Saat&Saat Mağazalarında.