%100 Orijinal • Ücretsiz Kargo • Vade Farksız 9 Taksit

DKNY

Güçlü, eğlenceli, modern ve dinamik…Moda tasarımcısı Donna Karan’ın 1984 yılında yarattığı, kendi adının ve Amerika’nın en dinamik şehrinin baş harflerini taşıyan markasını görenlerin aklında ilk bu kelimeler beliriyor. Moda sektöründe geçen, emek ve ilham dolu bir düzine yılın sonunda yaratılan Donna Karan New York, nam-ı diğer DKNY; şehrin nabzını tutan, eğlenceli, modern ve şık kadın ve erkeklere özel tasarımlarla dünden günümüze, her zaman gözleri üzerine toplamaya devam ediyor.

Markanın kurucusu Donna Karan, modanın zamansız ve her ana uyarlanabilir olması gerektiğine inanır ve bu nedenle tasarımlarının gündüz aktiviteleri, akşam yemekleri ve aradaki her türlü etkinlikte kullanılabilir olmasını sağlar. DKNY tasarımları ve takıları, New York şehrinin özünü yakalamaya, içinde yaşayan insanların canlılığını, enerjisini ve çok yönlülüğünü aktarmaya çalışır. İşte bu yüzden, DKNY takıları diğer aksesuar ve takılarla kolayca karıştırılıp eşleştirilecek şekilde tasarlanmıştır. İster parlak, cesur, ışıltılı ve göz alıcı takı setleri arasından seçim yapıp gittiğiniz akşam yemeğinde göz kamaştırın, ister sade, minimal ve özgün takıları ile önemli iş toplantınızda bile stil farkınızı ortaya koyun, fark etmez. DKNY takı çeşitleri daima dinamik ve eğlencelidir - sizi işten partiye, gündüzden geceye taşıyacak çok yönlü, özgün ve uyumlu bir stil sunar.

Değişen mevsimlerine ve moda trendlerine her zaman ayak uyduran DKNY, yeni takı koleksiyonunda taş süslemeler, eşsiz yüzükler, şık deri kayışlar ve havalı metalik bilezikler ve daha birçok çarpıcı tasarım sunuyor ve tabi ki tipik DKNY cazibesini de eklemeyi ihmal etmiyor! Saat&Saat ekibi olarak, 2018 sonbahar-kış sezonunun en güçlü ve enerjik DKNY takı modellerini sizler için bir araya getirdik!

DKNY Takı & Aksesuar Modelleri

Seçiminizle eşleşen ürün yok.