%100 Orijinal • 100 TL Üzeri Ücretsiz Kargo • Vade Farksız 5 Taksit
Bilicra Akıllı Saatler

2016 Yılında Akıllı Çocuk Saati ile sektörde faaliyet göstermeye başlayan Bilicra, IoT konusunda uzman InvGarden Bilişim Teknolojilerine ait yerli bir Türk markasıdır. Anne babaların dünyadaki en değerli varlıkları olan çocuklarının güvenliğini sağlamaya ve kontrol altında tutmaya yardımcı saatleri üreten Bilicra, gerek üretimde kaliteye verdiği önem gerek ise müşterilerine verdiği satış sonrası destek ile kendi alanında en sevilen markalar arasında üst sıralarda yer almaktadır. Elektronik Çit, SOS Acil durum çağrısı, ayak izi ile konum takibi gibi çocuğun güvenliğine yardımcı önemli özellikleri bulunmaktadır.


Bilicra VİSİON model Akıllı Çocuk Saati, 4 farklı renk kasa ve 10’dan fazla renk değiştirilebilir kordon seçenekleri sunarken, Selfie Çeken kamerası ile çocukların fotoğraf çekip ebeveynleri ile paylaşmasına olanak tanımaktadır.


Bilicra CONNECT model Akıllı Çocuk Saati ise daha da ileri bir teknoloji ve 2 MP kamerası ile çocukların ebeveynleri ile görüntülü görüşme yapmasına imkan tanıyan bir modeldir.


Bilicra Connect Akıllı Çocuk Saati ile iletişim sınırlarını genişletiyoruz.


Çocuklarınızın güvenliği için ihtiyacınız olan teknolojik desteği Bilicra Connect ile tamamlayabilirsiniz. Bilicra tarafından geliştirilmiş BilicraCare Uygulaması ile kullanacağınız Connect, sesli ve görüntülü konuşma özelliğinin yanı sıra birçok özelliği sizlere bir arada sunuyor.


Görüntülü görüşme


Çoğu zaman çocuğunuzun sesini duymak yetmez, Connect ile sesli ya da görüntülü görüşme sağlayabilirsiniz. 1.4 inç IPS renkli dokunmatik ekran ile kesintisiz konuşma özelliği arttırılmış ve 2 mp kamera ile desteklenmiştir. Görüntülü görüşmenin yanı sıra tek tuş ile fotoğraf çekip ebeveyn uygulamasına yükleme yapılabilmektedir. Garip Aramaları Reddet özelliği ile güvenlik önlemleri arttırılmıştır. Ebeveynin BilicraCare uygulaması üzerinden belirlediği cihaz rehberine kayıtlı olan 15 numara dışında arama yapılamaz. Güvenlik artan iletişim yönleri ile artık çok daha eğlenceli.


Konum İzleme

Güvenliğin teknolojik destekçisi Connect ile anlık olarak çocuğunuzun bulunduğu konumu BilicraCare uygulaması ile kolayca görüntüleyebilirsiniz. “Elektronik Çit” özelliği ile çocuğunuzun bulunduğu alanı elektronik ortamda sınırlandırabilir, sizin belirlediğiniz güvenli alandan ayrılması durumunda BilicraCare uygulaması ile bildirim alabilirsiniz.
“Elektronik Çit” özelliği ile çocuğunuzun bulunduğu alanı elektronik ortamda sınırlandırabilir, sizin belirlediğiniz güvenli alandan ayrılması durumunda BilicraCare uygulaması ile bildirim alabilirsiniz.


Geçmiş Konum Takibi


Anlık konum takibinin yanı sıra geçmişte bulunduğu konumları yeniden görüntüleyebilirsiniz. BilicraCare uygulaması üzerinde bulunan “Ayak İzi” menüsü üzerinden tarih ve saat aralığı seçerek geçmiş konum bilgilerine ulaşabilirsiniz.


Gece Modu


BilicraCare uygulamasında bulunan “Gece Modu” seçeneğini aktif etmeniz durumunda Connect 22:00-06:00 saatleri arasında şebeke kullanımını kapatacaktır.


Ebeveyn SMS Takip


Saat içinde kullanılan hatta gelen SMS ler uygulamayı kullanan ebeveyn tarafından bu ayarın açık olması halinde izlenebilmektedir.

Bilicra Akıllı Saatler

 • SEZON
  Bilicra TMS120 Bilicra Connect Akıllı Saat Black Stone
  2.299,00 TL
 • SEZON
  Bilicra TMS109 Bilicra Vision Akıllı Saat Violet
  1.799,00 TL
 • SEZON
  Bilicra TMS111 Bilicra Vision Akıllı Saat Candy V2
  1.799,00 TL
 • SEZON
  Bilicra TMS112 Bilicra Vision Akıllı Saat Black V2
  1.799,00 TL
 • SEZON
  Bilicra TMS113 Bilicra Vision Akıllı Saat Sky Blue V2
  1.799,00 TL
 • SEZON
  Bilicra TMS115 Bilicra Connect Akıllı Saat Red Dragon
  2.299,00 TL
 • SEZON
  Bilicra TMS116 Bilicra Connect Akıllı Saat Flamingo
  2.299,00 TL
 • SEZON
  Bilicra TMS118 Bilicra Connect Akıllı Saat Aegen Blue
  2.299,00 TL
 • SEZON
  Bilicra TMS119 Bilicra Connect Akıllı Saat Lemon Tree
  2.299,00 TL