%100 Orijinal • 500 TL Üzeri Ücretsiz Kargo • Vade Farksız 3 Taksit
Fitbudsx
Fitbudsx
Fitbudsx Kulaklık
Hareket yaşamın her anında… Yürümek, koşmak, dans etmek. Tüm anlarınıza renk verecek sesler ise FitBuds ile kulaklarınızda. Modern dönemin hızlı akan yaşantısı içerisinde kolaylık arayışına yanıt vermek üzere kablosuz kulaklık modellerini tanıtan FitBuds, her biri şık görünümüyle yalnızca bir kulaklık olmanın ötesine geçen tasarımlarını ortaya koyuyor.

FitBuds’ın her olasılığı dikkate alan mühendislik anlayışı ile İster yoğun antrenman anlarınızda ister gün içerisinde keyifli bir yürüyüşte müziğiniz gittiğiniz her yere sizinle birlikte gelebiliyor. Gelişmiş bağlantı teknolojisi ile akıllı telefonunuza elinizi uzatmanıza gerek kalmadan aramaları yanıtlayabiliyor, hayatın her anına kolayca dahil olabiliyorsunuz.

Tasarımlarında ergonomiyi de göz önünde bulundurarak konforlu bir kulaklık deneyimini en iyi standartlarda sunmaya odaklanan FitBuds, dinamik estetik özelliklere sahip kablosuz kulaklık modelleriyle aynı zamanda stil tamamlayıcı kişisel bir aksesuar vadediyor.

Harekete geçmeye hazırsanız, FitBuds’ın teknik ve estetik açıdan beklentilerinize yanıt verecek kulaklık tasarımları karşınızda!