%100 Orijinal • 500 TL Üzeri Ücretsiz Kargo • Vade Farksız 3 Taksit
Düğün Saatleri

Büyük gün geldi çattı! Romantik flörtler artık tatlı bir telaşa dönüşüyor, müstakbel gelin ve damadın hayatlarını birleştireceği düğün günü yaklaşıyor. Zaman ne kadar da hızlı geçiyor öyle değil mi? Peki, bu özel gününüzde nişanlınıza düğün hediyesi, gelin saati veya damat saati olarak ne seçmelisiniz?

İlişkinizi bir sonraki adıma taşıyacak bu güzel günde, çok yakında hayat arkadaşınız ve yoldaşınız olacak o şanslı kişiye vereceğiniz hediyeyi seçmek hem çok heyecan verici, hem de zorlu bir görevdir. Böylesine unutulmaz bir anı ve tarihi kutlamak için nişanlıların birbirine verebileceği en mükemmel hediye, müstakbel eşinizin hem nişan saati, hem düğün saati, hem de birlikte geçireceğiniz diğer tüm günlerde takabileceği şık bir kol saatidir.

Eğer siz de nişanlınıza duyduğunuz aşka yakışır, ileride nesilden nesile aktarabileceğiniz, zamanın ötesinde bir saat arıyorsanız doğru yere geldiniz! Saat & Saat olarak bu unutulmaz günde, sevdiğinize, müstakbel eşinize, yani sözün kısası öteki yarınıza verebileceğiniz en şık gelin ve damat saat modelleri karşınızda!

Damat Saatleri Modelleri

Hayatının en önemli adımlarından birisini atacak olan erkeklere, kendilerini şık ve özel hissetmeleri için kol saati hediye etmek günümüzde geleneksel hale gelmiştir. Düğüne özel saat seçimi yapacağınız zaman da bu geleneğe uygun tasarımlar arasından seçim yapmanız gerekir. Ağırlıklı olarak klasik tasarımların tercih edildiği düğüne özel saat seçimlerinde, melez olarak tasvir edebileceğimiz hem klasik hem de spor tasarıma sahip modelleri de tercih edebilirsiniz. Genel bir bakış attığımızda damada özel erkek kol saati modelleri arasında çelik ve hasır kayışa sahip modeller, modern dönemde bir tık öne çıkıyor demek yanlış olmaz. Bu tarz kayışa sahip modellerin zarif duruşları bir yana, damatlık şıklığını tamamlayan hoş görüntüleriyle damatları mutlu edecekleri garanti! Oğlunuz, eşiniz ya da evlenecek olan bir arkadaşınızı mutlu etmek için tercih edebileceğiniz model alternatiflerinin renk seçenekleri de oldukça fazla. Bu noktada model seçiminizi, evlenecek kişinin damatlığını dikkate alarak da yapabilirsiniz. Örneğin klasik olarak siyah bir damatlık için gümüş rengi kasa ve kordona sahip modelleri; lacivert damatlık içinse ağırbaşlılığı ortaya çıkaran gümüş kasa, kahverengi kordona sahip kol saatleri tercih edilebilir. Yaratıcı seçimler içinse tamamen mat siyah kasa, kadran ve kayışa sahip alternatifler değerlendirilebilir.

Damat Saati Önerileri

Evlilik gibi kutsal bir törene giden yolda, evlenecek çiftlere alınacak saat modellerinin belirli bir standardı vardır demek doğru olmaz. Çünkü bu seçim tamamen kişilerin tarzlarıyla ilgilidir. Bu nedenle düğün saati seçiminizi yapmadan önce hediye alacağınız kişinin tarzını dikkate almanız gerekir. Özel bir seçim yapmak içinse bu alanda öne çıkan bazı markaları tercih edebilirsiniz. Düğün kol saati modelleri sadeliği zarafetle yoğuran görünüşleriyle tercih edebileceğiniz tasarımlara sahipler. Dünyaca Ünlü markaların ikon haline gelen ekose desenlerinin yer verildiği kadranlarıyla,erkek saat seçeneklerine göz atabilirsiniz. Spor saat çizgisindeki başarısını klasik tasarımlarda da iyi bir şekilde ortaya koyan damat saatleri özellikle siyahı güçlü bir şekilde kullanmak konusunda eline su dökülmeyen saatlerden damatlık şıklığına göz alıcılık katacak tasarımlarla karşınıza çıkıyor. Tercih edebileceğiniz, düğüne özel saat seçimi yapmanıza yardımcı olabilecek saat markaları saatvesaat.com.tr’de sizleri bekliyor. Düğün günü için damat ve gelin adaylarına sunulabilecek en zarif saat modellerini incelemek üzere siz de saatvesaat.com.tr’yi ziyaret edebilir; garantili ürün ve satış sonrası destek imkanlarıyla beğendiğiniz modeli hızlı bir şekilde sipariş edebilirsiniz.