%100 Orijinal • KARGO BEDAVA • Vade Farksız 5 Taksit


Büyük gün geldi çattı! Romantik flörtler artık tatlı bir telaşa dönüşüyor, müstakbel gelin ve damadın hayatlarını birleştireceği düğün günü yaklaşıyor. Zaman ne kadar da hızlı geçiyor öyle değil mi? Peki, bu özel gününüzde nişanlınıza düğün hediyesi, gelin saati veya damat saati olarak ne seçmelisiniz?

İlişkinizi bir sonraki adıma taşıyacak bu güzel günde, çok yakında hayat arkadaşınız ve yoldaşınız olacak o şanslı kişiye vereceğiniz hediyeyi seçmek hem çok heyecan verici, hem de zorlu bir görevdir. Böylesine unutulmaz bir anı ve tarihi kutlamak için nişanlıların birbirine verebileceği en mükemmel hediye, müstakbel eşinizin hem nişan saati, hem düğün saati, hem de birlikte geçireceğiniz diğer tüm günlerde takabileceği şık bir kol saatidir.

Eğer siz de nişanlınıza duyduğunuz aşka yakışır, ileride nesilden nesile aktarabileceğiniz, zamanın ötesinde bir kol saati arıyorsanız doğru yere geldiniz! Saat & Saat olarak bu unutulmaz günde, sevdiğinize, müstakbel eşinize, yani sözün kısası öteki yarınıza verebileceğiniz en şık gelin ve damat saat modellerini sizler için derledik!