%100 Orijinal • Ücretsiz Kargo • Vade Farksız 5 Taksit
BABALAR GÜNÜNE ÖZEL HEDİYELER

En sevdiğimiz çizgi filmlerdeki süper kahramanlardan bile daha güçlü olduğuna emin olduğumuz, ilk oyun arkadaşımız, her zorlukta imdadımıza koşan kurtarıcımız, sarsılmaz kalemiz, sırtımızı güvenle yaslayabileceğimiz güçlü çınarımız, yani kısacası sevgili babamızın günü geldi çattı.

Babalar Günü yüz yılı aşkın bir süredir her haziran ayının üçüncü Pazar gününde kutlanıyor. Pek tabi, bu özel gün yaklaşırken biz evlatları tatlı bir telaş sarıyor. Evet, babalarımız bizden hiç hediye beklemiyor gibi gözükebilir, hatta muhtemelen “aman yavrum, şimdi hediyeye ne gerek vardı?” diyecektir. İşte bu yüzden babalara hediye seçmenin biraz zor olabileceğinin farkındayız. Telaşa gerek yok, Babalar Günü’nde alınabilecek en özel ve değerli hediyeyi seçme hususunda Saat & Saat yanınızda!

Kimse zamanın değerini, her daim yetişmesi gereken bir toplantı, çözülmesi gereken bir problem, halletmesi gereken bir iş, ilgilenmesi gereken bir ailesi olan babalarımızdan daha iyi bilemez. Sürekli hayatın hengâmesi içinde koşuşturan fedakâr babalarımıza Babalar Günü’nde verilecek en değerli hediye elbette ki zaman olacaktır.İşte bu yüzden, babanızı hiç yalnız bırakmayacak, ister toplantıda ister seyahatte olsun yoldaşı olacak ve her baktığında sizi hatırlatıp, içini gülümsetecek bir kol saati Babalar Günü’nde verilebilecek en düşünceli ve zarif hediyedir.

Saat & Saat online mağazasında sizler ve değerli babalarımız için seçtiğimiz birbirinden şık, estetik ve karizmatik kol saatleri sizi bekliyor. Tüm zamanını sevdikleri için harcayan kahramanımıza, bu Babalar Günü’nde hediye edebileceğiniz en farklı ve güzel saatlere gelin birlikte göz atalım.

Babalar Gününe Özel Ürünler