%100 Orijinal • 500 TL Üzeri Ücretsiz Kargo • Vade Farksız 3 Taksit
ANNELER GÜNÜNE ÖZEL HEDİYELER

Anneler Günü için geri sayım başladı. Her yıl mayıs ayının ikinci pazarı, en kıymetlilerimiz olan annelerimizin günü olarak kutlanıyor. Şüphesiz yılın bir günü değil her günü onlara bizim için ne kadar değerli olduklarını hatırlatmamız gerekiyor. Bizleri hiçbir karşılık beklemeden seven bu güzel kadınlara, bizim de onları ne çok sevdiğimizi hatırlatmamız için bir fırsat olan Anneler Günü’nü en iyi şekilde değerlendirmeye ne dersiniz?

Nadide bir çiçek düşünün; her evin kalbinde bulunan ama hiç solmayan, envai çeşit yapraklara, farklı farklı türlere sahip olsa da sevecenliği ve fedakarlığı hep aynı kalan, yeri hiç dolmayan bir çiçek. İşte bu solmayan, kalbimizde yeri dolmayan nadide çiçeğimiz annelerimizin Anneler Günü yaklaşıyor. Bu yıl onlara, yıllar geçse de yüzlerindeki tebessümü baki kılacak bir Anneler Günü hediyesi seçmeye ne dersiniz? Zarif bileklerinde baktıkça sizi hatırlasın, hatırladıkça da mutlu olsun.

Annelerimize özel birbirinden güzel saat hediyelerinden birini alma fikri; anneye alınacak hediyeler arasında; aslında mutfak malzemeleri ya da giysiler kadar klişeleşmiş sıradan fikirlere nazaran uzun süre hatırlanası olacak anneler gününe özel bir saat hediyesi olabilir. Anneler Günü’ne özel hediye ettiğiniz saatlerin uzun ömürlü, gösterişli ve şık olması; hatta annelerimiz kadar zarif görünmeleri de cabası...