%100 Orijinal • Ücretsiz Kargo • Vade Farksız 5 Taksit
Roberto Cavalli by Franck Muller Saatler

Modanın dehası Roberto Cavalli’nin tasarladığı ve saatin dehası Franck Müller’in hayat verdiği bu eşsiz zaman makinalarına sahip olmak artık hayal değil.

İtalyan stilinin yaratıcı moda markası Roberto Cavalli ile İsviçre kökenli lüks saatlerin lideri Franck Muller işbirliğiyle oluşturularak dünyaya lanse edilen Roberto Cavalli by Franck Muller saat koleksiyonu her yönüyle göz alıcı bir birlikteliğin ürünü olarak ön plana çıkıyor.

İsviçre’nin özel saat ihtisası altında geliştirilen bu seri saatler Swarovski taşlarla bezeli tasarımı ile teknolojik üstünlüğünün yanı sıra zarafette de ön sıralarda yer almayı hak ediyor. Birinci kalite deri kayış ve metal bilekliğin bir arada bulunabileceği bu saat serisi ilham kaynağını cazibenin bileşimini oluşturan yaratıcılık ve şıklıktan alıyor. Yansımayı ortadan kaldıran, parlaklığını yitirmeyen, tozlanmaya imkan vermeyen, temizliğe elverişli kristal safir cam kullanılan Roberto Cavalli by Franck Muller saatleri çizilmeye karşı son derece dayanıklı.

Eşsiz İsviçre işçiliği ile hayat bulan “zamanın mücevherleri” kendisinin özel olduğunu düşünen kişilerin mutlaka kolunda hissetmesi gereken bir ayrıcalık. Üst düzey tasarımları ile saat severlerin kalbini çarptıran Roberto Cavalli saat serisinin her bir nadide parçası sizi, uzun yıllar boyunca ilk aldığınız günkü kadar heyecan duyarak kolunuzda taşıyacağınız mükemmel bir saate sahip olmaya davet ediyor.

Siz de bu göz kamaştıran ayrıcalığa sahip olmak için, birbirinden dinamik modeller arasından içinizi ısıtan bir modelde karar kılarak Roberto Cavalli by Franck Muller dünyasına Türkiye Distribütörü Saat&Saat güvencesiyle hemen adım atın.

Roberto Cavalli by Franck Muller Saatler

Seçiminizle eşleşen ürün yok.