%100 Orijinal • KARGO BEDAVA • Vade Farksız 5 Taksit
Juicy Couture Saatler

Tasarımları ile tüm dünyada ikonik bir marka haline gelen Juicy Couture, modayı her gün yeniden keşfederek saat ve aksesuar tasarımlarında da feminen ve özgür ruhunu ortaya koyuyor.


Amerika’yı kasıp kavurarak tüm dünyaya hızla yayılan It Girl’s günlük lüks yaşam tarzının yaratıcılarından Juicy Couture, modanın en önemli merkezlerinden biri olan Los Angeles’tan aldığı ilham ile alışılagelmiş modanın dışına çıkarak ikonikleşmeye devam ediyor.


Son trendleri kendine özgü eşsiz tarzı ile tekrar yorumluyan Juicy Couture markasının saatleri ile Los Angeles şehrinin parlak, eğlenceli ve renkli dünyasını kucaklayarak her an yeni şeyler keşfetmeye hazır olun.


1997 yılında moda tutkunu iki arkadaşın bir araya gelerek kurduğu Juicy Couture, milyonlarca hayran kazanarak trend yaratan öncü markalardan biri oldu. 2003 yılında baş tasarımcısı LeAnn Nealz ile doruk noktasına ulaştı ve 2010 yılında görevi devralan baş tasarımcısı LeAnn Nealz kılavuzluğu ile bu başarı artarak devam ediyor.


Tüm tasarımlarında işlenen “kendine güvenen ve çekici kadın ruhu” teması detaylardaki sürprizlerle hayat bulurken yeni tasarımları ile de eşsizliğine yenilik katıyor.


Her yaşta kadının vazgeçilmez aksesusarı olan Juicy couture saatlerini Türkiye Distribütörü Saat&Saat farkıyla satın almak için kategori sayfasını inceleyebilir ve kendi ikonik saatinizi seçebilirsiniz...


Juicy Couture Saatler

Seçiminizle eşleşen ürün yok.