%100 Orijinal • Ücretsiz Kargo • Vade Farksız 5 Taksit
Edox Saatler

Edox markası,1884 yılında İsviçre’de çok yetenekli bir saatçi olan Christian Ruefli-Flury’in bir cep saati üretmesiyle doğdu.1900 yılında logosu olan kum saati resmi olarak Edox'un zamansız bir sembolü olarak kullanılmış ve o zamandan beri resmi Edox şirket logosunun gururlu bir parçası olmuştur. Edox, İsviçre'nin önde gelen saat şirketleri arasında yerini aldı.


Ünlü "Delfin" kronometre, çift kasa arkası, özel koruyucu contalar ve özel olarak icat edilmiş çift O'ring sistemi ile piyasaya sürüldü ve yeni şok koruma ve suya dayanıklılık standartları getirilmesiyle “Su Şampiyonu” ünvanına sahip oldu.Edox, son derece suya dayanıklı saatleri ile dünyaca ünlü oldu.


1970 yılında dünyanın ilk gerçek küresel saati olan "Geoscope" saatinin tanıtımı yapıldı. 1998’de Edox mühendisleri ve saat yapımcıları, dünyanın en ince saati olan "Les Bémonts Ultra Slim" koleksiyonunu geliştirdi.


Edox, 130 yılı aşkın bir süredir, İsviçreli ve elle monte edilmiş saatleri hayal ediyor, üretiyor ve dağıtıyor. Les Genevez merkezli fabrika, büyüklerinin gelenek ve tecrübelerine saygılı,yetenekli İsviçre saatçileri ve modern ekipmanları ile işletilmektedir.

Edox Saatler

Seçiminizle eşleşen ürün yok.