%100 Orijinal • Ücretsiz Kargo • Vade Farksız 5 Taksit

Akıllı Saatler

 • %57
  ONLINE ÖZEL
  Parigi Connect PRGC505-01 Akıllı Saat

  fiyatı 450,00 TL

  Special Price 195,00 TL

 • %57
  ONLINE ÖZEL
  Parigi Connect PRGC505-03 Bayan Akıllı Saat

  fiyatı 450,00 TL

  Special Price 195,00 TL

 • TREND
  GEN 5
  Diesel Connected DZT2015 Erkek Akıllı Saat
  3.520,00 TL
 • TREND
  GEN 3
  Fossil Connected FTW6005 Bayan Akıllı Saat
  2.690,00 TL
 • TREND
  SPORT
  Fossil Connected FTW6052 Bayan Akıllı Saat
  2.340,00 TL
 • %57
  ONLINE ÖZEL
  Parigi Connect PRGC505-02 Akıllı Saat

  fiyatı 450,00 TL

  Special Price 195,00 TL

 • %57
  ONLINE ÖZEL
  Parigi Connect PRGC505-04 Akıllı Saat

  fiyatı 450,00 TL

  Special Price 195,00 TL

 • TREND
  GEN 5
  Diesel Connected DZT2014 Erkek Akıllı Saat
  3.520,00 TL
 • TREND
  SPORT
  Fossil Connected FTW6051 Bayan Akıllı Saat
  2.340,00 TL
 • TREND
  GEN 5
  Emporio Armani Connected ART5024 Erkek Akıllı Saat
  3.940,00 TL
 • TREND
  GEN 5
  Diesel Connected DZT2017 Erkek Akıllı Saat
  3.520,00 TL
 • TREND
  SPORT
  Fossil Connected FTW4036 Erkek Akıllı Saat
  2.340,00 TL
 • %40
  Guess Connect GUC0002M3 Bayan Kol Saati

  fiyatı 5.060,00 TL

  Special Price 3.036,00 TL

 • %40
  Guess Connect GUC0001G2 Erkek Kol Saati

  fiyatı 5.300,00 TL

  Special Price 3.180,00 TL

 • TREND
  Fossil Connected FTW1105 Bayan Kol Saati
  1.910,00 TL
 • %40
  Guess Connect GUC0002M1 Bayan Kol Saati

  fiyatı 5.060,00 TL

  Special Price 3.036,00 TL

 • TREND
  GEN 5
  Diesel Connected DZT2016 Erkek Akıllı Saat
  3.520,00 TL
 • TREND
  SPORT
  Fossil Connected FTW4035 Erkek Akıllı Saat
  2.340,00 TL
 • TREND
  GEN 5
  Michael Kors Connected MKT5086 Bayan Akıllı Saat
  3.620,00 TL
 • %40
  Guess Connect GUC0001G1 Erkek Kol Saati

  fiyatı 5.300,00 TL

  Special Price 3.180,00 TL

 • TREND
  Fossil Connected FTW1127 Bayan Kol Saati
  1.730,00 TL
 • TREND
  Skagen Connected SKT1206 Bayan Kol Saati
  1.960,00 TL
 • TREND
  Fossil Connected FTW1128 Bayan Kol Saati
  1.730,00 TL
 • TREND
  Fossil Connected FTW1116 Bayan Kol Saati
  1.730,00 TL
 • TREND
  GEN 3
  Michael Kors Connected MKT5020 Bayan Akıllı Saat
  3.620,00 TL
 • TREND
  Michael Kors Connected MKT5012 Akıllı Saat
  3.620,00 TL
 • TREND
  GEN 5
  Michael Kors Connected MKT5077 Bayan Akıllı Saat
  3.620,00 TL
 • TREND
  Michael Kors Connected MKT5040 Bayan Akıllı Saat
  4.070,00 TL
 • %40
  Guess Connect GUC0002M2 Bayan Kol Saati

  fiyatı 5.060,00 TL

  Special Price 3.036,00 TL

Akıllı Saat

Akıllı cihazların insan yaşantısına hızlı bir giriş yapması sonucu birbirinden farklı teknolojik ürünler piyasada yerini almıştır. Bu ürünler arasında yer alan akıllı saat çeşitleri, birbirinden farklı model alternatiflerine sahiptir. Akıllı cep telefonlarından bağımsız bir şekilde de çalışabilen akıllı saatler, her yaştan kullanıcının ortak zevkine hitap etmektedir. Akıllı saat kadın kullanıcıların da sıklıkla tercih ettiği akıllı cihazlar arasında yer alır. Akıllı saat erkek ve kadın kullanıcıların gün boyu kullanacağı model çeşitliliğinden meydana gelir. Cihazlar, kullanıcıların zevklerine uygun şekilde tasarlanan renk ve model seçeneklerine sahiptir. Geniş ürün çeşitliliğine sahip olan akıllı aksesuarlar, birbirinden farklı uygulamalar ve özellikler sayesinde günlük işlerinizi karşılamanıza yardımcı olmaktadır. Birçok açıdan kullanım kolaylığı sağlayan ürünler, bileğinize anlık bildirimler göndererek işlerinizi kolay hale getirmeye destek oluyor. Piyasada yer alan pek çok akıllı telefonla eşleşebilen akıllı saatler, sahip olduğu özellikler sayesinde cep telefonuna olan bağımlılığı belirli ölçüde azaltmayı başarmaktadır. Spor egzersizleri, fitness uygulamaları ve kalp atış hızı kontrolü gibi faydalı pek çok özelliği bulunan akıllı saatler, birbirinden farklı markalar özelinde kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.


Akıllı Saat Modelleri

Akıllı aksesuarların sektöre giriş yapmasıyla beraber, akıllı saat modellerinde çeşitli güncellemeler gerçekleştir. Giyilebilir teknoloji alanında gerçekleşen yeniliklerden biri olarak ifade edilen akıllı saat modelleri sahip olduğu etkileyici ürün alternatifleriyle bilinir. Etkileyici görsel tasarımlardan meydana gelen akıllı saat yuvarlak forma sahip modelleriyle de göz doldurmaktadır. Başta sağlık ve arama uygulamaları başta olmak üzere, akıllı saat modellerinde kullanıcıların yararına olan pek çok yenilikçi uygulama bulunmaktadır. Çağa ayak uydurmak isteyen kullanıcıların tercihleri arasında yer alan bu giyilebilir teknoloji ürünleri, kalp atış hızı kontrolü ve adımsayar gibi uygulamalara sahiptir. Akıllı cihazların model alternatifleri, ürünün rengi, markası, fiyatlandırma seçenekleri, sahip olduğu işlevler ve biçim gibi unsurlara göre çeşitlilik kazanabilir. Bu aksesuar grubu sayesinde kullanıcılar günlük işlerini daha pratik ve teknoloji yanlısı bir hale getirebilir. Akıllı saat şarj performansı sebebiyle de kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Uzun bir yürüyüş esnasında kaç adım attığınızı ve kalp ritminizin düzenini akıllı saat modelleri sayesinde rahatça gözlemleyebilirsiniz. Akıllı saat modellerinin gelişmiş özellikleri sayesinde üründen maksimum verim elde ederek günlük yaşantınıza uyumlu hale getirmeniz son derece kolaydır.


Akıllı Saat İşletim Sistemleri

Giyilebilir teknolojinin en aşina olunan ürünü olarak bilinen akıllı saatler, birbirinden farklı işletim sistemlerine sahiptir. Kullanıcılar, satın almayı arzu ettikleri ürünün işletim sistemini de önemser. Akıllı saat önerisi yapılırken ürünün işletim sistemi de dikkate alınmaktadır. saatvesaat.com.tr özelinde yer alan akıllı saat modellerinde Wear OS teknolojisi kullanılmaktadır. Android işletim sistemi olarak bilinen Wear OS, sahip olduğu ürün çeşitliliği sayesinde farklı bütçelere hitap etmektedir. Akıllı saat inceleme esnasında, ürünün hangi işletim sistemine sahip olduğu açıkça belirtilir. Bilgisayar ve telefonda olduğu gibi akıllı saatler de işletim sistemleri eşliğinde çalışmaktadır. Bu sebeple, satın almayı arzu ettiğiniz akıllı saatin işletim sistemi sayesinde gün içinde pek çok ihtiyacınızı karşılayabilmek mümkündür. İşletim sistemlerine gelen güncellemeler sonucunda akıllı saatin size sunduğu en yeni özelliklerle tanışabilirsiniz. Akıllı saati başka bir cihazla senkronize hale getirmek oldukça kolaydır. Çoğu zaman bağımsız da kullanılan akıllı saati bir telefon eşliğinde kullanmayı arzu ediyorsanız, o telefona uyumlu işletim sistemine sahip olan bir ürün temin etmelisiniz. Bu sayede her iki akıllı cihazın birbiriyle uyumlu hale gelmesinde sorun yaşamanızın önüne geçilir.


Akıllı Saat Nasıl Çalışır?

Bir akıllı saatin nasıl çalıştığı da kullanıcılar tarafından merak edilen konular arasında yer alır. Akıllı saat nasıl kullanılır sorusuna, kablosuz bir şekilde başka bir cihazla bağlantı kurmak şeklinde cevap vermek mümkün olur. Giyilebilir teknoloji ürünlerinden biri olarak bilinen bu cihazlar, Bluetooth teknolojisi sayesinde diğer akıllı cihazlarla rahatlıkla bağlantı kurabilmektedir. Akıllı cihazınızı kullanmak için ilk olarak, ürünü başka bir akıllı cihaza bağlamak gerekir. Bu işlem için Bluetooth teknolojisinden faydalanılır. Yeni nesil akıllı ürünler arasında yer alan saatler, telefonunuzdan daha etkili bir şekilde verim almanızı sağlamaktadır. Akıllı saat özellikleri arasında şarj ömürlerinin uzun olması da yer alır. Aktif bir şekilde gün boyu kullanılan akıllı saatlerin şarjı, gece sonuna kadar dayanabilecek kadar uzun ömürlüdür. Eşsiz tasarım ve fonksiyonellik barındıran akıllı saatlerin pek çoğu suya dayanıklı olması sayesinde tam performans gösterir. Bu sayede kullanıcılar, akıllı cihaz bileklerinde takılıyken yüzme ve duş gibi aktivitelerini rahatça gerçekleştirebilir. Daha kaliteli bir gün geçirmeniz için çeşitli markalar tarafından özel olarak tasarlanan akıllı cihazlar, vaktinizin daha nitelikli geçmesini desteklemektedir. Kullanıcılarına çeşitli kısayollar, gelişmiş sağlık uygulamaları ve zengin teknik donanım hizmeti sağlayan akıllı saat kullanımı oldukça kolay akıllı cihazlar arasında yer alır.


En İyi Akıllı Saat Markaları

Kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen akıllı saat markaları, birbirinden farklı model alternatiflerine sahip olmalarıyla bilinir. Dünya çapında bilinen pek çok saat markasının Türkiye distribütörlüğünü yapan saatvesaat.com.tr bünyesinde birbirinden fonksiyonel akıllı saat modellerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Dünyaca ünlü saat markalarının yetkili satıcısı olan saatvesaat.com.tr özelinde yer alan pek çok marka bulunmaktadır. Parigi Connect, Emporio Armani, Diesel ve Fossil gibi markalar bünyesinde üretilen akıllı saatler yer almaktadır. Markaların ürettiği akıllı saatler, sesli görüşme, yüksek depolama hacmi, kamera ve uzun şarj süresi avantajı gibi hizmetleri kullanıcılarına sunmaktadır. Akıllı saat bataryası dayanıklı ve uzun ömürlü olmalıdır. Bu sayede kullanıcıların üründen memnun olması sağlanır. Diğer akıllı cihazlarla uyumlu çalışan giyilebilir teknolojinin favori ürünleri, pek çok renk ve model alternatifinden meydana gelmektedir. Akıllı saatlerin bünyesinde barındırdığı teknik donanım ve özellikler, ürün markasına göre değişkenlik göstermektedir. Çeşitli markaların ürettiği bazı akıllı saatler, ivmeölçer, gyro sensörü ve barometre gibi özelliklere de sahiptir. Birbirinden farklı ve faydalı özellikler eşliğinde kullanıcıları memnun etmeyi amaçlayan akıllı saat markaları, ürettikleri ürünler sayesinde giyilebilir teknoloji alanında fark yaratmayı hedeflemektedir.


Akıllı Saat Fiyatları

Teknolojik ürünler arasında son yıllarda sıklıkla tercih edilen cihazların başında gelen akıllı saatler, birbirinden farklı fiyatlandırma seçenekleri eşliğinde kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Akıllı saat fiyatları çeşitli faktörlere göre farklılık gösterebilir. Cihazın markası, teknik donanımı, su geçirmezlik özelliği, SIM kartlı olup olmaması gibi faktörler, fiyat belirlemede etkin bir role sahiptir. Akıllı saat kordonu da cihaz fiyatlandırmasında değişiklikler meydana gelmesini sağlar. Kordon kalitesi ve ürünün işlevselliği gibi etmenler de akıllı saat için oldukça önemlidir. Bünyemizde yer alan akıllı saatlerin tamamı orijinal üründür. Akıllı saatin fiyatlandırılması esnasında ürünün orijinalliği de göz önünde bulundurulur. saatvesaat.com.tr bünyesinden satın alacağınız ürünlerin kargo işlemleri de oldukça hızlıdır. Aynı gün kargoda ibaresi yer alan ürünleri, hızlı teslimat seçeneğini işaretleyerek gün içinde teslim alabilirsiniz. Siz de çeşitli kampanyalardan faydalanmak, satış sonrası destek alabilmek adına sayfamız özelinde satışa sunulan akıllı saat modellerini inceleyebilir, istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda kendinize en uygun orijinal akıllı saati satın alabilirsiniz.