Tissot Saat, Tissot Erkek ve Bayan Saat Modelleri, Fiyatları
Geri

Üyelik Koşulları

Bu Web Sitesine girerek ve kullanarak aşağıdaki Kullanım Koşullarına, burada bulunan her türlü koşul ve gerekliliğe veya bu Web Sitesinde gündeme getirilen her türlü koşula uymayı taahhüt ediyorsunuz. Bu türden her türlü koşulun tarafınızdan kabul edildiği varsayılacaktır. Tüm kullanım koşullarına uymayı reddediyorsanız bu Web Sitesini kullanmamalısınız. Bu Web Sitesinin içeriğinin belirli bölümlerine (aşağıda tarif edildiği üzere) veya bu Web Sitesinde gerçekleştirilen belirli işlemlere getirilen ek koşulları reddediyorsanız, Web Sitesinin bu içerikleri bulunduran veya bu tip işlemlerin gerçekleştirilebileceği bölümlerini veya bu tip içeriği ve bu işlemleri kullanmamalısınız.

Kullanım koşulları Saat ve Saat Mağazacılık A.Ş. tarafından herhangi bir zamanda değiştirilebilirler. Kullanım koşullarındaki değişiklikler bu Web Sitesine konulmalarından itibaren geçerlidirler. Lütfen bu Web Sitesini yöneten tüm kullanım koşullarından haberdar olmak için düzenli olarak kullanım koşullarını kontrol ediniz. Saat ve Saat Mağazacılık A.Ş.’in diğer Web Sitelerinde o siteler için geçerli olan farklı kullanım kuralları bulunabilir. Ayrıca bu Web Sitesinde veya bu Web Sitesinde gerçekleştirilen işlemler aracılığıyla ulaşılabilecek olan belirli içerik, ürün, malzeme, hizmet ve bilgiler için geçerli olan farklı kullanım koşulları olabilir. Bu tip belirli koşullar bu kullanım koşullarına bir ek oluşturabilirler veya bu kullanım koşullarıyla çeliştikleri yerlerde ve yalnızca o yerlerde bu kullanım koşullarına öncelik kazanırlar.

Saat ve Saat Mağazacılık A.Ş., Web Sitesinin içeriğinde veya bu içeriğe referans veren konularda veya Web Sitesinin formatında herhangi bir zaman, duyuruda bulunmadan değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Saat ve Saat Mağazacılık A.Ş. herhangi bir nedenle ve tamamen kendi kararıyla bu Web Sitesine erişimi kaldırma veya kısıtlama hakkını saklı tutar.

İçerikteki telif hakkı ve tüm diğer öncelik hakları (yazılım ses, görüntü, metin, ve fotoğrafları içermek ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) Saat ve Saat Mağazacılık A.Ş. şirketlerinde veya lisansçılarındadır. İçerikte açıkça verilmemiş olan tüm haklar saklıdır. Aksi belirtilmediği taktirde bu Web Sitesinin içeriği sadece kişisel, ticari olmayan kullanım için değiştirilmeden çoğaltılabilir ve dağıtılabilir. İçeriğin başka bir kullanımı, herhangi bir sınırlama getirmeden dağıtım, çoğaltma, değiştirme, sergileme ve iletme de dahil olmak üzere Saat ve Saat Mağazacılık A.Ş.’in yazılı izni alınmadan gerçekleştirilemez. Tüm çoğaltmalarda telif ve diğer öncelik hakları gözetileceklerdir.

Kanunların uygulanması prensipleri dikkate alınmaksızın, bu kullanım koşulları Türk Hukukuna tabi olacak ve yorumlanacaktır. Bu kullanım koşullarına veya Web sitesine ilişkin veya bunlardan kaynaklanan herhangi bir talep veya hukuki sorun halinde münhasıran Türk Mahkemelerinin yargılama yetkisine sahip olduğunu ,Saat ve Saat Mağazacılık A.Ş.’in giriştiği veya konu ettiği hukuki işlemlere uygulanması koşuluyla kabul etmiş oluyorsunuz.

Bu Web Sitesinden doğrudan veya dolaylı olarak edinilen kişisel bilgiler sadece Saat ve Saat Mağazacılık A.Ş.’in Gizlilik Politikasina uyumlu olarak kullanılabilirler.

Herhangi bir soru veya şikayetiniz olursa lütfen bu Web Sitesinin üstünde bulunan "iletişim" butonuna tıklayıp bize bildiriniz.

Tissot Saatler

1853'te saat piyasasına adımını atan Tissot, kullandığı malzemelerin kalitesi ve görsel özellikleri ile her zaman kendini yenileyerek kullanıcılarının gözdesi olan bir marka...

1853'te ilk saat modelini cep saati olarak üreten Tissot, ilerleyen yıllarda kullanıcıları için farklı stil ve kullanım özelliklerine sahip olan saatleri ile diğer markalara da ilham kaynağı olmaya devam etti. İsviçre'nin en seçkin saat markaları arasında yer alan Tissot, seçkin kişilerin vazgeçilmezleri arasında yer aldı her zaman. Hem iş dünyasında hem de özel hayatta, daha prestijli bir görünüme sahip olmak ve görünümünü daha özel bir hale getirmek isteyen herkes, markaya ait modelleri kullandı.

Hem görünüş özellikleri ile hem de kullanılan malzemelerin kalitesi ile kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını karşılayan Tissot saatlerin modellerine baktığınız zaman, her birinin farklı tarzlara hitap ettiğini ve bu nedenle de hemen herkesin kendi stiline uygun bir model bulabileceğini görebilirsiniz.

Her biri kalite onaylı olan markanın modelleri arasından seçim yaparken, hem kadın hem de erkek saatlerini görebileceğiniz gibi uniseks modelleri de tercih edebilirsiniz. İnce yapılı modellerle beraber daha kalın yapılı ve farklı kayış türlerine sahip saatler, kendi tarzınıza göre bir seçim yapabilmenizi kolaylaştıracaktır. Genç ve dinamik modellerin yanı sıra daha klasik tarzda modelleri de bulabileceğiniz Tissot saatleri arasından kendi tarzınıza en uygun olanı, Saat&Saat güvencesiyle kategori sayfasından rahat bir şekilde seçebilirsiniz...

Arama kriterleriniz sonucunda ürün bulunamamıştır.

Soldaki filtreler yardımıyla ürünlerimizi inceleyebilir veya yeni bir arama yapabilirsiniz.